Балакуча книжка планшет Принцеси

Балакуча книжка планшет Принцеси
Балакуча книжка планшет Принцеси – видавництво Пегас. Що вас чекає маленьку дівчинку під красивою обкладинкою цієї книги? Ну звичайно ж – принцеси. А також – сукні та зачіски і самі незвичайні образи.
Це чудо – видання створено спеціально для дівчаток. Ця унікальна книжка дозволить вашій дитині в ігровій формі вивчити віршики та пісеньки. А також взяти участь у справжній вікторині. Книжка – планшет містить: 12 пісеньок, 12 віршиків, 12 загадок і цікаву вікторину. Ваша донька може гортати книжку з картонними сторінками, розглядаючи барвисті картинки і одночасно слухаючи загадки, озвучені професійними акторами. Така інтерактивна книга допоможе дитині в розвитку мовних навичок, розширення активного словникового запасу, розвитку пам’яті та слухового сприйняття. Всі пісеньки озвучені професійними артистами, тому дитина буде чути чітку дикцію і правильну мову.
Раннє дитинство і дошкільний період – час, який потрібно не упустити, щоб закласти в дитини найцінніші якості. Адже саме в цей час формується внутрішній світ дитини. А тут хорошим помічником виступає книга, яка допомагає формувати світогляд дитини. А також її моральність, цінності, загальний рівень культури. Слухаючи читання або читаючи самостійно, дитина: вчиться міркувати, аналізувати, творчо підходити до всього. А також розвиває мову, прагнучи зробити її правильною, красивою, багатою, чіткою, образною, всім зрозумілою. Правильний гармонійний розвиток дитини – це найважливіша і актуальна тема для всіх дбайливих батьків. У сучасному світі технологій та інформації дитина повинна так багато всього дізнатися.

Видавництво: Пегас
Обкладинка: тверда
16 (картон) стор.
Формат: 210х275 мм.
ISBN: 4820219940111
Категорія: Книжки для розвитку дитини

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Доставка

Безкоштовна доставка замовлення від 600 грн.

  • Виробник: Пегас
  • Модель: 4820219940111
  • Наявність: Є в наявності
  • 690.00грн.