Азбука+счет

Азбука+счет
«Азбука і рахунок» - розвиваюче видання за сучасними методиками для допитливих дошкільнят. Мета цього барвистого навчально-пізнавального посібника - допомогти батькам якісно підготувати дитину до школи.

Книга складається з 2-х частин.

Перша - це цікава абетка з веселими віршиками і чудовими картинками.

У другій частині маленький читач зустрінеться з кумедними цифрами, вивчить считалочку, навчиться рахувати і зможе застосувати свої знання на практиці, вирішуючи цікаві приклади.

Щоб із задоволенням підготуватися до початкової школи, займаючись разом з малюком по книзі, не поспішайте, не перевантажуйте маленького учня, давайте йому відпочинок. Зверніть увагу на поради, представлені нижче:
уважно розгляньте букву або цифру, обговоріть, на що вона схожа, обведіть пальчиком або олівцем;
чітко промовляти слова з досліджуваної буквою. Нехай малюк повторює їх;
розгляньте разом з дитиною зображення предметів і назвіть їх. Виділіть голосом потрібну букву;
вивчаючи цифри, вважайте разом з малюком предмети і звірів на картинках;
не забувайте перевіряти знання дитини поза заняттями: вважайте предмети на вулиці, вдома, знаходите знайомі букви в книгах, журналах, на рекламних вивісках і т.д.
Розвиваюча книга «Азбука і рахунок» перетворить навчання в захоплюючу гру і допоможе дитині швидко, легко освоювати ази дошкільної підготовки.
Недарма більшість дитячих письменників пишуть свої казки саме в віршах. Вірші легко запам'ятовуються і відкладаються в підсвідомості. Вони сприяють розвитку пам'яті, а значить і в цілому поліпшує здатність до навчання дитини. Вчити вірші в дитячому віці є важливим навчальним і виховним моментом. Вони розширюють кругозір маленького людини, вчить сприйняття поезії, покращують мова і сприяють формуванню культури. Добре сприймаються дітьми будь-якого віку, тому починати їх вчити потрібно якомога раніше. Діти з великим задоволенням слухають вірші і люблять їх більше ніж прозу. Для цього пропонуємо вам серію "Я вчуся" у віршованій формі. Яскраві картинки і красиві вірші - найкращі помічники маленького учня! Вони допоможуть вивчити букви і цифри, опанувати основами рахунку, а ще розкажуть багато цікавого про тваринний світ.

Виробник Пегас.
Країна виробництва Україна.
Тип друковане видання.
Тематика навчання читанню.
Мова видання російський.
Вид палітурки твердий.
Тип паперу офсетний.
Ілюстрації кольорові.
Серія Я вчуся.
Сторінок 64.
Формат 205х255.
ISBN 9786177131693.
Рік видання 2015

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Доставка

Безкоштовна доставка книг при загальній вартості заказу лише від 600 грн.

  • Виробник: Пегас
  • Модель: 9786177131693
  • Наявність: Є в наявності
  • 66.00грн.