365 креативних ідей

Очікується 365 креативних ідей
Коли дитина поробила всі уроки, відвідала гурток і поспілкувалася з друзями, батьки часто чують питання: «А що мені робити?». Віднині це питання не має мучити ваше чадо, адже з такою книжкою справді не засумуєш! Кумедні аплікації, незвичайні малюнки, сучасні саморобки, зворушливі листівки – далеко не весь перелік творчих ідей. Ця книжка для тих батьків, які мріють, аби їхнє чадо чимсь нарешті зацікавилось. А ще можна сказати й так: ця книжка для тих дітлахів, які прагнуть веселого дозвілля. Для цього треба зовсім небагато: ножиці, клей і трохи попорпатися у старій клуні, де лежить купа непотребу. Кінцевий результат — щасливі батьки, адже дитина захоплена корисною справою; задоволена дитина, адже самостійно чи з друзями вона матиме змогу виготовити аж 366 цікавих саморобок!

______
Книга під назвою «365 креативних ідей», автор якої Фіона Уотт продається недорого - за 125.00 грн. в магазині Кіндербук.
В книзі 128 цікавих сторінок, зручного розміру 62 x 90/8.
Книжка може похвалитися твердою обкладинкою.
Мова книги українська, вона відноситься до серії: «Несерійна (ДИТ)». А жанр книги «ЛИТЕРАТУРА ДЛЯ ДЕТЕЙ СТАРШЕ 6 ЛЕТ».
Книга зацікавить дітей широкої вікової групи .
Рік видання книги найвдаліший ! Знайти її також можна за кодом ISBN:978-966-424-220-9
Характеристики
Жанр ЛИТЕРАТУРА ДЛЯ ДЕТЕЙ СТАРШЕ 6 ЛЕТ
Мова Українська
Рік видання
Автор Фіона Уотт
Вікова група
Країна виробника Украина
Кількість сторінок 128
Розмір 62 x 90/8
Штрих-код 9789664242209
Код ISBN
Обкладинка Тверда
Серія Несерійна (ДИТ)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Зверніть увагу!

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Замовлення і повідомлення для компанії, надіслані з 14.07.2018 до 28.07.2018, будуть оброблені пізніше. З 29.07.2018 компанія продовжить роботу в звичайному режимі.

Доставка

Безкоштовна доставка при загальній вартості заказу лише від 550 грн.

  • 125.00грн.

Теги: Развитие, подготовка к школе, Країна Мрій (Ексмо Україна), Фиона Уотт, детские книги, развитие ребенка, обучающая и развивающая детская литература, лучшие детские книги, дитячі книги українською мовою, дитячі книги, розвиток дитини, навчальні книги, кращі дитячі книги, Книги для вашего хобби, Книги для хобі