7 недорогих українських дитячих книг 2020

Автор Alexander 10.06.2020 0 Коментарі Вибір,

Купити хорошу дитячу книгу недорого - завдання не з легких. Дорожнеча якісної дитячої літератури вже стала притчею. Українські дитячі книги нових видавництв, звичайно радують якістю і красою. Вони вже далеко не рівня тим виданням 90-х або 2000-х, які залишилися в дитячій пам'яті теперішніх батьків. Але тепер особливо гостро стала проблема вибору. Як купити цікаву українську дитячу книгу «Не за все гроші». Спробуємо розібратися.

 

Вашій увазі пропонується топ 7 дитячих українських книгу на першу половину 2020 року. Багато з них були видані раніше, деякі недавно перевидані, але об'єднує їх одне - низька ціна і незмінна популярність.

 

А почнемо ми, мабуть, за зростанням ціни.

 

 

  1. Готуємося до письма видавництво Перо. Рекордсмен за вартістю. На поточний момент всього за 35 гривень ви можете придбати захоплююче посібник з найважливішого навику людини. Лист прописом. Насправді«Готуємосядописьма»це дуже вдале видання з набором класичних і новітніх вправ. Книга підготує руку вашого малюка до прописами, допоможе освоїти головні навички і розвине дрібну моторику. У період канікул і ближче до школи - наш недорогий бестселер номер 1.

 

 

  1. Динозаври.Ось так просто і нехитро називається, напевно, один з найбільш затребуваних подарунків на будь-який дитяче свято. Цю книгу люблять школи і дитячі садки, батьківські комітети і вчителя. Звичайно ж в якості подарунка юним читачам. При своїй дуже делікатної ціною - всього 60 грн., На момент літа 2020 року, це гідна якісна книга. Пристойної товщини - в 64 глянцевих листа і зручного формату, вона насичена якісними ілюстраціями. Важливо й повноцінне утримання. Інформація про древніх ящерів подана якісно і не скупо. Плюсом цього подарункового видання виступає золоте тиснення на обкладинці.

 

 

  1. Ракета на чотірьох лапах - хіт всіх часів і народів. Український переклад історії Джеремі Стронга моментально захоплює у вир пригод, гумору і доброти. Невгамовна такса підкорює своєю енергією і занурює юних читачів з головою в свої витівки. Дитяча книга українською мовою від «Видавництва Старого Лева» стоїть на поточний момент 80 грн. А радості і сміху вашій дитині зможе подарувати мінімум на тиждень. У ній, до речі, є продовження.

 

 

  1. Бабуся оголошує войну. Книжка 2 - 160 сторінок веселощів і захоплюючих пригод безжурний бабусі. Це друга частина серії, і вона, на наш погляд, навіть цікавіше першої. У цій басті бабуся буде захищати земні дерева від інопланетян, жаб від щурів, сміття від дощу. Чи навпаки. У будь-якому випадку цей дитячий шедевр Сашка Дерманського від видавництва Теза не рекомендуємо пропускати. Тим більше за смішні 85 грн.

 

 

  1. Книга Дневничок. Наші нотатки про нашу дитину - наступна зростанням ціни, але не за популярністю у молодих батьків. За нею полюють всі мами, і тата новонароджених немовлят. Адже доктор Комаровський зібрав весь свій досвід, роздягав і розклав по поличках буквально все, що потрібно знати молодим батькам про здоров'я і поведінку свого малюка. Разом з цією книгою можна сміливо дивитися в очі першим дням, місяцях, роках вашого чада. Варто Щоденник недорого - 110 грн.по станом на літо-осінь 2020.

 

 

  1. Повертаємося до дитячого чтива. Якщо ви ще не чули про Банду піратів - ось вам підказка. Обов'язково купите і ви не пошкодуєте! За 110-115 грн. ви отримаєте прекрасну дитячу книгу. Чудово оформлену (в обкладинку вбудований справжній піратський дорогоцінний камінь), прекрасно ілюстровану (кольорові ілюстрації н акаждой сторінці) і з захоплюючою повчальною історією. Чудовий подарунок дитині на будь-яке свято.

 

 

  1. І якщо вже ми заговорили про подарунки. Не повірите, яку дитячу книгу  найчастішепросять батьків купити діти. Маленькі досліднікі: Моє ДивовижнийТіло.Так, саме цей атлас про тіло людини привертає увагу всіх маленьких читачів. Це і зрозуміло - книга сама по собі незвичайна. Зручного квадратного формату з товстими картонними сторінками і приголомшливою рисуванням сучасних ілюстраторів. Мало того - вона обладнана більш півсотнею віконець, відкриваючи які можна знайти купу сюрпризів. Дитина може помилуватися на печінку, скелет або людський мозок. Загалом - захоплююча книга для будь-якого маленького цікавого читача.

 

Дякую за увагу, ваш Кіндербук завжди радий допомогти вам у виборі гарних дитячих українських книг!

Коментувати