Дитячі книги, що допомагають в навчанні

Автор Al 07.05.2020 0 Коментарі

Дитячі книги українською мовою (або українських видавництв) здатні не тільки розважати і веселити наших дітей. Що особливо актуально в умовах карантину 2020 року, вони здатні й допомогти! Допомогти в навчанні і пізнанні чогось нового. Навчити і направити. Дати нові знання, мотивацію і натхнення. 

Купити таку дитячу книгу, яка підштовхне дитини до навчання не так і складно. Звертайтеся до нас - в спеціалізований магазин дитячої літератури КіндерБук. Ми підкажемо і підберемо книгу по вашим інтересам і побажанням. 

А в сьогоднішній підбірці - антивірусні дитячі книги для ненудного навчання, творчості і розвитку.

 

Почнемо з дошкільного розвитку або розвитку дошкільнят. Велика і корисна енциклопедія про все. Книга, в якій мінімум тексту, але максимум картинок. У ілюстративної формі розказано максимум про все, що цікавить дошкільника. Інфографіка на будь-які теми, які можуть стати в нагоді в навчанні.

Інфографіка для дітей Книжка Із завдання

https://www.kinderbook.com.ua/razvitie-i-podgotovka-k-shkole/y-nfografyka-dlya-dytei-knizhka-yz-zavdannyami.html

 

 

Дитячий атлас, про який мріяли все діти. І мріють зараз. Маса інформації про наш світ - про планету, на якій ми живемо, про її мешканців і таємниці. У прекрасній ілюстрованої формі з великою кількістю корисної та цікавої інформації ця книга дарує дітям любов до рідного дому - планеті земля.

Ілюстрований атлас світу

https://www.kinderbook.com.ua/enciklopedii/y-lyustrovanii-atlas-svytu.html

 

 

А маленьким любителям «виходити за рамки» - книга, яка ці рамки розсовує. Космічний атлас. Як за змістом, так і за фактом. Справжня захоплююча дитяча книга про космос. Великого формату, товста і важка. Чудовий подарунок починаючому астроному, або астронавта. 

100 Фактів про космос

http://www.kinderbook.com.ua/enciklopedii/100_faktiv_pro_kosmos.html

 

 

А тепер перейдемо до більш точних наук. І для них вміння рахувати - мабуть, перше і основне. І якраз саме освоєння цієї наукою присвячена книга «Мегалічба. Тварини ». 

Мегалічба. Тварини

https://www.kinderbook.com.ua/malysham/megalichba-tvarini.html

 

 

Для більш досвідчених рахівників і математиків - цікава книга про логіку і рахунку. Багато цікавих завдань і завдань, вправ і прикладів. Це дитяча книга від визнаного автора Василя Федієнко допоможе опанувати математикою навіть тим, кому вона не дуже впевнено дається.

Математика та логіка

https://www.kinderbook.com.ua/razvitie-i-podgotovka-k-shkole/matematika-ta-logyka.html

 

 

Виявляється, навіть хімія як точна і сувора наука здатна захопити і вразити уяву дитини. Особливо якщо вона викладена з гумором, великою кількістю ілюстрацій і цікавих дослідів. Всього цього в даній книзі з надлишком. Дуже пізнавальна і цікава дитяча книга про хімії.

Як створити Всесвіт Із 92 хімічніх елементів

https://www.kinderbook.com.ua/pochitat-na-9-13-let/yak_stvoriti_vsesvit.html

 

 

А куди податися поліглотам і іншим гуманітаріям? Присвятити себе мов! І тут на допомогу приходить дитяча книга для вивчення англійської мови. Це цікаве широкоформатне посібник допоможе зробити перші кроки в світ незнайомої мови. Або освоїтися в ньому і відчути себе впевнено і спокійно. Ціла тисяча іноземних слів у цій якісної дитячої книги!

Моя перша тисяча англійськіх слів

https://www.kinderbook.com.ua/razvitie-i-podgotovka-k-shkole/moya-persha-1000-anglyiskih-slyv.html

 

 

Чи не втомлюємося рекомендувати цю книгу тим, хто вирішив присвятити себе комп'ютерним наук і, зокрема, програмування. Актуальне на сьогодні мова програмувань Python чекає нових шанувальників в своїх рядах. А цей підручник стане в нагоді тим, хто поки не знає як почати. Або тим, хто вже готовий поглибити свої пізнання в створенні цікавих програм та ігор.

PYTHON для дітей. Веселий вступ до програмування

https://www.kinderbook.com.ua/razvitie-i-podgotovka-k-shkole/python_for_kids.html

 

 

А в компанію до попередній книзі можемо порадити її компаньйона - підручник з іншої мови. Не менш популярний зараз мова програмування завойовує все більше послідовників і шанувальників. Менш формальний і строгий, ніж Пітон, ця мова програмування - Яваскрипт - дозволяє робити майже все, що тільки можна придумати. І, завдяки цій книзі - робити захоплююче і з інтересом.

JavaScript для дітей. Веселий вступ до програмування

https://www.kinderbook.com.ua/razvitie-i-podgotovka-k-shkole/java_script_vsl.html

 

 

За назвою книги можна подумати, що вона розрахована тільки на дорослу жіночу аудиторію. Не тут то було. Цікаві ідеї з цієї книги захоплюють і молодших і старших. Та й чоловіки, часом, чи не проти спробувати втілити в життя кілька яскравих образів, виробів або виробів з цієї книги. Справжній калейдоскоп з ідей, радою, Лайфхак.

100 Ідей для творчих мам укр

https://www.kinderbook.com.ua/knigi-dlya-roditeley/100-idej-dlya-tvorchih-mam-ukr.html

 

 

Ви напевно знаєте автора цієї книги. Елізабет Ґілберт, яка подарувала світу такі бестселери, як«Їсти,молитися, кохати» й «Природа всех промов» звернула свій погляд у бік творчості. З притаманному їй гумором і грунтовністю вона відкриває для для нас справжній дар. Дар, який у нас уже є. Дар творчості, творення, самореалізації. 

Велика магія

https://www.kinderbook.com.ua/vzroslym/velyka_magija_0.html

 


 

Є безліч шляхів як провести час з користю. Ми ж радимо вам провести його наодинці з книгою. Корисною, цікавою, яка надихає. Вона збагатить вас новими знаннями та ідеями. Ми в цьому впевнені!

Коментувати