Кращі ілюстровані атласи

Автор Al 03.09.2019 0 Коментарі Вибір,Новинки,

 

Коли перед батьками постає питання - що подарувати дитині, ми завжди намагаємося допомогти порадою. У наших оглядах - тільки найцікавіші, захоплюючі, яскраві і барвисті подарунки. Книги та іграшки, гідні бути коханими, гідні бути врученими в подарунок і радувати ваше чадо.

 

У цьому огляді ми зануримося в чудову серію «Ілюстровані атласи» від великого іменитого видавництва «Махаон».

 

Що може бути краще шикарною, великий і товстої дитячої книги, в якій величезні ілюстрації, цікаві факти і неймовірні таємниці перемежовуються з короткими лаконічними довідками, інформативними врізки, пізнавальними цитатами і неймовірно детальними фрагментами? Тільки ще одна така книга! 

Ілюстрований атлас «Всесвіт»

Для початку пропонуємо розглянути ілюстрований атлас «Всесвіт». 128 щільних глянцевих сторінок розкривають перед юним читачем справжню всесвіт космічних відкриттів. 

 

Юні любителі космосу зможуть розглянути захоплюючі й чарівні картини Всесвіту. Зоряні скупчення і галактики, планети і астероїди, комети і метеори. 

 

Новітні відкриття астрономів стоять поруч з подвигами першовідкривачів і теоретиків астрономії, яких ще недавно вважали єретиками і лже-пророками. 

 

Дитина зможе познайомиться з останніми досягненнями космічної техніки, заглянути в найвіддаленіші від Землі куточки космосу. 

 

Атлас містить докладні карти планет і зоряного неба, інфографіку польотів і відкриттів, вражаючі знімки космосу. Ефектні малюнки, що зображають повні драматизму космічні катаклізми. Діаграми, графіки і таблиці, які допоможуть розібратися навіть в найскладніших питаннях.

 

Детально розглянуті космічні апарати, модулі і телескопи.

 

Представлена повна хронологія освоєння космосу з перспективами і планами на найближчі і віддалені роки.

 

Обов'язково присутній термінологічний словник і алфавітний покажчик для зручності користування книгою.

 

Автор Марк А. Гарлик. Оригінальна назва Atlas of the Universe. Якісний переклад з локалізацією зображень. Перекладач Дамбіс Андрій. Тираж 17000. Рік випуску 2018. Мова видання Русский. ISBN 978-5-389-00433-7. Вага книги в упаковці: 1270г.

 

Трохи відгуків про книгу:

"Видання - повний захват! Але формат, звичайно, просто величезний! Ілюстрації відмінні, папір чудова. Як шкода, що в моєму дитинстві не було такого атласу. "Володимир

 

К."Збираємо колекцію цих атласів, синові подобаються розділи про космос і планети, після покупки атласу відвідала всі музеї і виставки міста на космічну тематику, видання 2018 року, факти досить свіжі переведені, в кожному атласі є інструкція по роботі з ним »Юлія

 

С."Шикарна серія енциклопедій. Інформація дається тезисно, але її дуже багато. Ілюстрації дуже гарні. Хороша ціна зі знижкою. 

"Анна"Дуже великий формат, не влазить ні на одну полицю.

Довго вибирали з великої кількості енциклопедичних серій. Ця енциклопедія по даній темі сподобалася найбільше.

Формат більше А4. Листи щільні. "Іван 

 

"Наш тато захоплюється космосом, і давно шукав атлас, щоб вивчати разом з сином. Багато різних переглянули - дуже багато інформації, картинок ... очі розбігаються. Для дитини це втомлює. Тут же все конкретно, зрозуміло, яскраві, чіткі малюнки. Є словник термінів, алфавітний покажчик." Ніна  

Ілюстрований атлас «Динозаври». 

 

Наступне видання - одна з кращих дитячих книг про динозаврів, яку зараз можна купити. Це приголомшливий ілюстрований атлас «Динозаври». 

 

У цій книзі ваша дитина зможе виявити найновіші і несподівані відомості про динозаврів. Він дізнається про останні знахідки і відкриття іменитих палеонтологів, що вивчають життя і звички цих древніх рептилій. 

 

У цій енциклопедії зібрані як впорядковані і загальновідомі факти, так і недавні, сенсаційні відкриття палеонтологів. Відображені рідкісні знахідки, наведені коментарі вчених, включені детальні зображення динозаврів. 

 

Книга розкриває захоплюючу історію розвитку життя на Землі. Це справжня енциклопедія динозаврів від А до Я. Це по-справжньому незамінний довідковий посібник і настільна книга для всіх, хто цікавиться історією нашої планети і життя на ній.

 

Термінологічний словник і алфавітний покажчик включений.

 

Автор видання - Майкл К. Бретт-Шуман. Перекладач Юрій Амченков. Мова російська. Рік першого видання 2010. Кількість сторінок 192 стр. Ілюстрації великі повнокольорові. Формат 265 на 340 мм

 

Відгуки:

"Відмінна енциклопедія. Купував для дитини (3,5 року), який без розуму від динозаврів. Книга дуже велика, барвиста і пізнавальна. Дитина в захваті, дорослі теж. Якщо ви любите динозаврів або хочете познайомитися з ними, то ця книга буде прекрасним придбанням. В якості подарунка юним палеонтологам - в самий раз!

 

"Михайло"Маленьким і великим фанатам динозаврів то, що треба. Великий розмір книги, щільні сторінки, різноманітність динозаврів, наявність цікавих фактів. Залік!


 

"Денис"Якщо ви думаєте, яку книгу взяти для дитини для знайомства з динозаврами, то киньте всі сумніви і купуйте цю! Краще не знайдете. Я порівнювала багато за змістом, реалістичності малюнків і зупинила свій вибір на цій книзі. І не дарма. Вона вразила не тільки дитини, але і всіх дорослих» Лариса. 

Ілюстрований атлас «Мистецтво»


 

Свіже видання, яке доповнює і розширює серію ілюстрованих атласів від Махаона. Книга розрахована на дітей і дорослих, які цікавляться візуальним мистецтвом, історією мистецтва, традиціями, стилями, школами та жанрами. 

 

Особистостями великих творців і їх долями, впливом подій епохи на творчість і творчістю на епоху.

 

Цей приголомшливий барвистий атлас можна рекомендувати, мабуть, лише дітям від 16, так як деякі твори великих художників носять досить провокативний характер. присутні портрети в жанрі «ню», а також криваві і батальні сцени. Мистецтво, як відомо не терпить цензури і саме завдяки і всупереч їй продовжує розвиватися, дивувати і змінювати світ навколо. 

 

Отже, на 168 сторінках вас чекають великі твори мистецтва на тлі найважливіших історичних подій. Різноманітність художніх шкіл, напрямків, стилів і жанрів. Традиції і новаторство: особливості індивідуального стилю великих майстрів. Шедеври мистецтва крупним планом з докладними коментарями. І, звичайно ж алфавітний покажчик та довідка по термінам.

 

Оригінальна назва: «Le petit Larousse de l'Histore de l'». Тираж: 4000. Рік випуску: 2018 р. Кількість сторінок: 168. Мова видання: Російська. Розмір: 27 на 34 см

ISBN 978-5-389-08411-7. Вага в упаковці: 995г.


 

Деякі відгуки:

"Відмінна якість поліграфії та змісту. Викладено все зрозумілою і доступною мовою. Все багато проілюстровано.

 

"Федір"Цей атлас сподобається будь-якій людині люблячому мистецтво, але як мені здається особливо корисний він буде тим, хто мало розуміє в живопису, але хоче розібратися в ній якнайкраще. У цьому виданні зібрані всі ключові моменти історії мистецтв, від найперших наскальних малюнків до того, що ми можемо спостерігати зараз. "Валентина

 

С."В цій книзі зібрана велика різноманітність основних художніх періодів, стилів, художників, світових шедеврів, не тільки живопису, але і скульптури і архітектури. Оповідання повністю захоплює за собою читача, показуючи якусь дивовижну життя проживають художні твори, як на їх творця, і відповідно на самі твори, впливає політична ситуація в країні, суспільний настрій, особисті переживання, великі відкриття і багато іншого.

 

"Олександр"Для мене ця книга виявилася прекрасним, добре ілюстрованим джерелом знань про етапи становлення мистецтва, про його найяскравіших представників і найвідоміших шедеврах. Не менш цікаво було дізнатися, в яких умовах ці твори творилися. Як мені здається, книга дає прекрасний поштовх до того, щоб розширювати свої знання. "Роман.

 

"Атлас дозволяє не тільки побачити всю картину цілком, але і привернути увагу читача до якихось конкретних періодів і персонам, щоб далі він хотів дізнаватися все більше і більше. Як для мене, то це прекрасний атлас про мистецтво. "Веніамін К.

 

Кращі ілюстровані атласи за найнижчими цінами завжди можна знайти в нашому магазині« Кіндербук ". Купити дитячу книгу в подарунок - немає нічого простіше! Ми завжди порадимо і розповімо вам про новинки, про самих цікавих і захоплюючих дитячих книгах!

Коментувати