Розвиток дитини - генія, або творче начало великого майбутнього

Автор Al 25.02.2019 0 Коментарі Розвиток,

Чи знаєте ви, що ваша дитина вже зараз геніальний творець і натхненний креативщик? Бачили, як і що він малює? Чи помічали, в яких хмарах витають його мрії і які перспективи його ваблять?

В кожній дитині приховано творче начало, він бачить і відчуває більше і глибше, ніж дорослі, Його фантазія набагато яскравіше, яскравіше і багатше. Розвинути і огранувати талант дитини, не зламавши його рутиною і монотонністю - ось завдання батьків. Направити і зацікавити - ось мета, яку потрібно ставити перед собою, щоб виховати хай не великого творця, але цілісну особистість з багатою уявою і сильним творчим початком.

 

Якщо ви вибираєте дитині перспективну професію і хочете, щоб в майбутньому він був затребуваний як фахівець - зверніть увагу на розвиток креативних сторін дитячої особистості. На нашу думку, технічні спеціальності в найближчому майбутньому відійдуть на другий і третій план. Бум у сфері IT йде на спад. Інженери, програмісти, технічні фахівці - всі ті, хто оптимізував алгоритми і виробничі процеси поступляться все тим-же програмам і роботам, яких самі ж і створювали. Потужності комп'ютерів вже зараз вистачає для виконання більшості завдань, нерозв'язних ще п'ять-десять років тому. А нейромережі, виявляється, здатні виконувати навіть нечітко поставлені завдання - від розпізнавання образів до доповнення реальності на базі отриманого досвіду.

 

 

 

Тим не менш, є сфера, в якій машині нереально замінити людину. Це, звичайно ж, творчість. Лише індивідуальність народжує шедеври і домагається визнання. Великих художників копіюють, їх полотна вивчають, бережуть і колекціонують. Ілюстратори та дизайнери формують наші смаки і наше оточення. Все, що ми бачимо навколо, все, що радує наше око, все, чим ми милуємося, все, що купуємо, на чому пересуваємося, у що вбираємося, і навіть, що їмо - до всього доклали свою руку творчі люди. Майбутнє - за творчістю.

Цю статтю ми вирішили присвятити малювання. Це найперше і доступний засіб самовираження для вашої дитини. Найдавніші малюнки на стінах печер доводять нам, що саме мрія - головне і наймогутніша паливо для розвитку людини. Малювати не потрібно вчити. Малювати ваша дитина вже вміє! Потрібно лише розвинути, захопити, зацікавити і направити.

Саме в цьому можуть допомогти наші спеціалізовані дитячі книги.

 

 

Мої КАРАКУЛЬКИ - книга-рисовалка від відомого французького ілюстратора Ерве Тюлі. Це чудова, весела смішна і нескінченно захоплююча історія для юних художників. Не просто розфарбування або «дорісуйка» - ця книга - потужний мотиватор, який захоплює процесом малювання і стимулює фантазію дитини. За руку з визнаним художником ваша дитина зможе увійти в світ візуального мистецтва крок за кроком - легко і просто. І дуже-дуже цікаво!

Мої КАРАКУЛЬКИ - книга для маленьких любителів побалакати. Вона покаже, як з карукулек може вийти шедевр!

https://www.kinderbook.com.ua/knigi-dlya-rassmatrivaniya-vimmelbuhi/moyikarakulky.html

ART PLAY. Гра в мистецтво малювання.

Ця книга - для дітей старшого віку. Це вже не кривульки, але і далеко не нудне посібник. Фантазію ця книга розвиває не менше, вона спілкується з дитиною, задає цікаві завдання на творче мислення і пропонує шляхи до самореалізації на папері. Щоб розповісти про себе і про своє сприйняття світу потрібен всього лише олівець. Незвичайні прийоми і техніки малюнка неодмінно захоплять вашу дитину, подарують цікаві годинник і віру в себе і своє потенціал!

ART PLAY. Гра в мистецтво малювання - це справжнє, захоплююче пригода. Подорож у світ образотворчого мистецтва.

http://www.kinderbook.com.ua/razvitie-i-podgotovka-k-shkole/maluvannya/art_play_davay_risovat.html

 

 

 

Школа малювання.

А ось ця книга - саме докладний і зрозуміле посібник в світ малюнка. Просто про складне, є про незрозуміле. У ній відкриваються двері в світ малюнка і розбираються теми ліній, квітів і форм. Це доступна книга, настільна книга для початківців художників, в якій можна знайти безліч відповідей і підглянути корисні підказки на шляху в величезний світ візуального мистецтва.

https://www.kinderbook.com.ua/razvitie-i-podgotovka-k-shkole/okruzhayushchiy-mir/shkola-risovaniya-106823.html

Наступна серія - від знаменитого американського популяризатора малювання - художника-ілюстратора Ендрю Луміса. Можливо, найкращий викладач живопису і малюнка, видатний майстер і визнаний авторитет у своїй сфері.

Його книги гранично доступно і зрозуміло, крок за кроком проведуть вас від стадії «каляки-маляки», до «нічого собі». Книги Луміса орієнтовані на старший вік дитини, вони підійдуть навіть дорослим, які бажають навчитися малювати і охоплюють теми від перших кроків до полірування умінь і напрацювання техніки.

У порядку зростання складності, книги Ендрю Луміса можна розташувати в такому порядку:

 

 

Забави з олівцем. Найлегший спосіб навчитися малювати

http://www.kinderbook.com.ua/ru/razvitie-i-podgotovka-k-shkole/maluvannya/zabavi_lumen.html

 

Я хочу малювати! (з коментарями Алекса Росса)

http://www.kinderbook.com.ua/ru/razvitie-i-podgotovka-k-shkole/maluvannya/hochu_risov_lumen.html

 

Майстерне малювання

http://www.kinderbook.com.ua/ru /razvitie-i-podgotovka-k-shkole/maluvannya/iskuss_risov_lumen.html

 

Малювання голови і рук

http://www.kinderbook.com.ua/ru/razvitie-i-podgotovka-k-shkole/maluvannya/ris_golov_lumen.html

 

Малювання фігури

http://www.kinderbook.com.ua/ru/razvitie-i-podgotovka-k-shkole/maluvannya/ris_figur_lumen.html

 

Однак, будь-яка з його книг може провести вас за руку від азів до пристойного рівня.

Також гаряче рекомендуємо рубрику «Вімельбухі» - в ній завжди можна знайти ідеї для нових малюнків, а також - відпрацювати техніку розфарбовування, зафарбовування і перефарбовування!

https://www.kinderbook.com.ua/ru/knigi-dlya-rassmatrivaniya-vimmelbuhi/

Рубрика «розмальовки» таїть в собі джерело практичних занять по роботі з кольором. Якщо ви або ваша дитина вже освоїли форми і лінії - сміливо і з задоволенням тренуйте роботу з кольором. Книги з цієї рубрики порадують і допоможуть вам!

https://www.kinderbook.com.ua/ru/raskraski-nakleyki/

Дитяча творчість-дозвілля. Це одна з перших наших рубрик. У ній можна знайти керівництва для дітей будь-якого віку. Не тільки з малювання, а й в будь-який з величезної кількості всіляких спектрів мистецтва і творчості. Must see!

https://www.kinderbook.com.ua/razvitie-i-podgotovka-k-shkole/detskoe-tvorchestvo-dosug/

Творіть! Любіть! Читайте!

Кіндербук підкаже самі захоплюючі і цікаві шляхи до вашої мрії!

 

Рубрика "Вчусь малювати" - саме один з таких шляхів!

https://www.kinderbook.com.ua/razvitie-i-podgotovka-k-shkole/maluvannya/

Коментувати