Найкращі дитячі енциклопедії про людину

Автор Al 06.09.2018 0 Коментарі Вибір,Новинки,Розвиток,

Будь-яка дитина в певному віці починає проявляти інтерес до свого тіла, його цікавить устрій людського організму, процеси, що відбуваються в ньому, функціонування окремих його частин і системи в цілому. Якщо ви бажаєте купити дитині енциклопедію людини, атлас людського організму, посібник по внутрішньому устрою людського тіла - магазин Кіндербук постарається вам допомогти з вибором.

Дитячі книги про людський організм в переважній більшості виконані у вигляді енциклопедій або атласів, в яких в наочній формі представлені всі системи життєдіяльності людини, його внутрішні органи і принципи взаємодії між ними. Нашим юним читачам ми пропонуємо найкращі дитячі енциклопедії, присвячені тілу людини.

 

Почнемо з "важкої артилерії".

Анатомія людини 360. Ілюстрований атлас - це дуже серйозний посібник як по великих органам людського організму і їх систем, так і по найпотаємнішим і таємничим куточкам людського тіла. Наочні 3Д моделі в кольорі показують детальну будову всіляких систем дивного тіла людини. Будь-який орган, будь-яку частину тіла можна розглянути в найдрібніших подробицях, в проекції на площину і в розрізі. До кожної ілюстрації - лаконічні, але цікаві підказки та розшифровки. Також дається загальний екскурс в будову і функції кожної розглянутої "деталі" людини.

Цю книгу можна сміливо рекомендувати не тільки дітям, а й практикуючим лікарям або студентам-медикам. Багато ілюстрації цієї дитячої енциклопедії дадуть фору сухою академічною посібниками для професіоналів.

https://www.kinderbook.com.ua/enciklopedii/anatomiya-cheloveka-360-illyustrirovannyi-atlas.html

 

Звідки я взявся? Правдиві відповіді на «незручні» питання

Звідкі я взявши? Правдіві ВІДПОВІДІ на незручні питання

Ця книга дає відповіді на найпопулярніші і затребувані питання, які починає ставити дитина, дорослішаючи і цікавлячись особливостями людського організму та відзнаками хлопчиків від дівчаток. У простій, доступній і захоплюючій формі ця книга здатна відповісти на них. Милі ілюстрації в стилі дитячих малюнків без глибоких анатомічних подробиць, але тим не менш доступно і зрозуміло показують всі стадії зачаття і розвитку нової людини. Юні "чомучки" залишаться задоволені тим, що нарешті-то дізналися головну "таємницю" дорослих - "звідки беруться діти". Популярну дитячу книгу можна купити в нашому магазині на двох мовах - російською та українською.

https://www.kinderbook.com.ua/enciklopedii/chelovek/otkuda_ya_vivzt.html

https://www.kinderbook.com.ua/enciklopedii/chelovek/zvidki_yz_vivzt.html

 

Людина. Велика книга для найменьших

Ця енциклопедія про людину призначена для самих маленьких. Не чекайте від неї анатомічних подробиць або детального опису процесів, що протікають в тілі людини. Однак вона дає прості і зрозумілі відповіді на величезну кількість дитячих питань, що стосуються життєдіяльності людини і функціонування його організму. Напевно кожен аспект, з яким стикається маленький дослідник, так чи інакше торкнуться в цій книзі. Рекомендуємо як настільну книгу для дітей від 3 до 12 років. З нею завжди можна проконсультуватися з будь-яких питань - що корисно їсти, як не захворіти, як на людину впливає навколишнє середовище і що за процеси відбуваються всередині нього і всередині його близьких.

https://www.kinderbook.com.ua/enciklopedii/lyudina-velika-kniga-dlya-naimenshih.html


 

Маленькі досліднікі: Моє Дивовижний Тіло

Ця весела і кумедна книга зацікавить будь-якого непосиду. адже вона інтерактивна! У книзі більше 60 "віконець", які можна відкривати, пересувати і крутити. Зручний формат і прекрасне оформлення притягує увагу дитини і заохочує його до досліджень. Цю книгу приємно гортати, розглядати і читати. А кожна сторінка наочно відкриває чергову таємницю роботи людського організму. Дитину від цієї книги не відірвати! Перевірено на власному досвіді, досвіді друзів і сусідів! Бестселер для наймолодших книголюбів.

https://www.kinderbook.com.ua/enciklopedii/malenki_dosl_divo_tilo.html

 

Людина. Повна енциклопедія

Ще одне солідне посібник, призначений скоріше для дітей старшого віку - від 8 років і старше. Автор розглядає в ній широкий спектр питань, присвячених людині. Таких, наприклад, як походження людського виду, ареали проживання первісних людей, еволюція та генетика. Поступово просуваючись по сторінках цієї книги юний читач зможе дізнатися відповіді на досить складні питання, присвячені не тільки організму людини, але і особливостям характеру, рис особистості, наявністю або відсутністю душі, екстрасенсорними здібностями людини, невивченим феноменам і рекордам людського організму і людства в цілому як виду.

https://www.kinderbook.com.ua/enciklopedii/chelovek_polna_enc.html

 

Тіло людини

Ще одне інтерактивний посібник у вигляді коробки з пазлом + енциклопедія. Особливістю цього видання є великий пазл із 200 елементів, збираючи який дитина зможе ознайомитися з будовою скелета людини, мозку і внутрішніх органів. Це не просто книга, це гра, яка надовго захопить вашої дитини, одночасно м'яко навчаючи і пояснюючи будову організму людини. Чудовий подарунок в прекрасному оформленні і багатій комплектації.

https://www.kinderbook.com.ua/enciklopedii/telocheloveka_puzzle_mah.html

 

Звичайно дитячі енциклопедії про людину, про людське тіло, організмі і процесах, що відбуваються всередині і зовні не обмежуються цим списком. Ми постаралися розповісти вам лише про деяких з них, на наш погляд - найяскравіших і найцікавіших.

Обіцяємо і надалі тримати вас в курсі актуальних новинок в галузі дитячої літератури, адже цей світ безмежний і шалено цікавий!

Читайте, грайте, дивіться!

Коментувати