Кращі книги для читання влітку чи позакласне КЛАСНЕ читання!

Автор Al 04.06.2018 0 Коментарі Виховання,Вибір,

Ось і настали довгоочікувані канікули. Потяглися довгі спекотні дні заслуженого відпочинку і обтяжливого неробства. Чим зайняти дитину на канікулах? Як організувати дозвілля своєї дитини не тільки з користю, але і з інтересом?

 

Звичайно ж нам допоможуть найкращі дитячі книги!

Будь-яка школа готує для своїх учнів список рекомендованої літератури для позакласного літнього читання. А "Кіндербук" підкаже, які видання неодмінно припадуть до смаку вашим малюкам.

 

Книгу про дівчинку, яка вірить в чудеса і сама творить їх для своїх близьких рекомендують для широкого кола юних читачів - цю історію люблять як малюки, так і випускники.

 

Полліанна - книга зворушлива і повчальна, по ній знімають фільми, ставлять п'єси і видають безліч книг.

Ми рекомендуємо вам звернути увагу на видання Полліанна - це барвиста книга видавництва  Ранок з яскравими ілюстраціями, великим шрифтом на якісному папері. Вона цілком може стати улюбленою книгою вашої дитини, а історія сміливої і турботливої дівчинки подарує щирі емоції та переживання.


Всі історії про Поліану в одній книзі - це збірка, в який зібрані обидві історії - "Полліанна" та "Полліанна виростає". Книга про дівчинку, яка навчила весь світ "грати в радість" отримала продовження і тепер обидві історії ви можете купити під однією обкладинкою в якісній книзі видавництва АСТ.

 

 

 

Ще одна дівчинка, книги про яку давно увійшли в "Золотий фонд" дитячої літератури і не перестають радувати і дивувати чергове покоління дітей і дорослих. Історії Аліси, розказані Льюїсом Керроллом розвивають уяву і захоплюють за собою в фантастичні пригоди.

 

Аліса в Країні чудес - недорога, але цікава і красиво оформлена книга від видавництва Махаон.Стримане, але якісне і стильне оформлення подарує вашій дитині години і дні радості від спілкування з Алісою, дозволяючи знову і знову переживати її чудові пригоди і подорожі.

 

 

Аліса в країні чудес. Ілюстрації Р. Дотремер - а на цю книгу хочеться звернути особливу увагу. Починаючи з найперших видань книги про Алісу радували юних читачів не тільки запаморочливими пригодами, а й чудовим оформленням. А цю книгу оформила знаменита художник-ілюстратор Ребекка Дотремер, чий фантастичний стиль додає відомої історії нових фарб.

 

 

 

101 далматинець - книга, в яку закохані діти різного віку. Тепер вона представлена в новому оформленні від видавництва Старий Лев і прекрасною літературною українською мовою. Історія невгамовних цуценят порадує вашу дитину. Від цієї книги складно відірватися - вона легка, цікава і смішна. Саме те, для літнього відпочинку!

 

 

Діти капітана Гранта - книга, присвячена пригодам, подорожам і відкриттям. Ще одна книга, від якої дитину не відірвати навіть за допомогою морозива. Видавництво Школа подарувало нам цю чудову книгу в приємному оформленні та зручному форматі щоб її було зручно брати з собою в власні походи і подорожі.

 

 

Чарлі и шоколадна фабрика - неодмінний атрибут будь-якого позакласного читання. Повний пригод і переживань подорож хлопчика в чарівну країну шоколаду, яка таїть в собі не тільки цукерки і солодощі, а й несподівані небезпеки і підступні випробування. Видавництво А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА ретельно попрацювало над українською адаптацією цієї відомої книги.

 

 

Пригоди Тома Сойєра - класика, яку знають всі. Але ця книга в оформленні Роберта Інгпена не залишить байдужим нікого. Дивовижні авторські ілюстрації занурюють у світ дитинства і захоплюють читача за собою в безтурботне країну фантазії. Приголомшливий подарунок до літніх канікул, та й просто захоплююче чтиво в чудовому оформленні!

 

 

Машина для Здійснення бажань, або Суботік возвращается в суботу. - нова класика від німецького дитячого письменника Пауля Маара. Видавництво Теза попрацювало над українським перекладом книги, яку незмінно рекомендують для позакласного читання школи всього світу. Книга сповнена гумору, несподіваних поворотів і фантастичних пригод.

 

Магазин дитячої книги Кіндербук бажає вам незабутніх літніх канікул разом з кращими дитячими книгами! Нехай ваше літо подарує вам тільки радість, яскраві емоції і переживання!

Коментувати