Топ 10 дитячих книг про тварин

Автор Al 07.05.2018 0 Коментарі Вибір,

Дитячі книги відрізняє те, що читати їх не просто цікаво, але ще і весело і пізнавально! Особливо, якщо це книги, які до душі вашій дитині і відповідають його захопленням і хобі. Купити дитячу книгу не так просто як здається і основна проблема - вибір. Зараз вибір дитячих книг величезний і кожне видавництво намагається не відставати від конкурентів і представити якомога більше яскравих і цікавих новинок. Магазин дитячої книги Кіндербук допоможе вам розібратися і вибрати кращу дитячу книгу в подарунок вашій дитині. На цей раз - у нас огляд кращих книг про тварин!

 

 

Юним любителям пухнастих, зубастих, крилатих і водоплавних рекомендуємо!

 

 

 

Почнемо з серйозною книги - Тварини. Повна енциклопедія від видавництва Ексмо.Це велика і докладна книга, в якій близько 300 сторінок, з барвистими і докладними ілюстраціями і скрупульозним описом всілякої живності. Але не варто думати, що книга нудна - в ній безліч вставок з описом цікавих фактів з життя всього живого - рідкісні і парадоксальні, забавні і несподівані - вони здивують і розбудять уяву дитини.

 

 

 

Велика енциклопедія тварин - теж зовсім не маленька книга. Але, на відміну від попередньої, в якій серйозна і докладна інформація на першому місці, в цій енциклопедії автори зробили упор на невідомі подробиці, відповіді на дитячі питання - "Навіщо?", "Чому?" і "як?" І захоплюючі факти про тварин - їх поведінку, харчування і розваги.

 


 

Від серйозних пізнавальних енциклопедій перейдемо до віммельбухів - книгам для тих дітей, яким подобається не читати, а розглядати! Зоопарк Віммельбух - один з перших Вімельбухів, виданих в Україні та саме для юних любителів тварин. Чудова книга, відкриваючи яку, кожен раз знаходиш нові, не помічені до цього деталі. Кожен розворот якої можна розглядати годинами. А за тваринами, які населяють Зоопарк в цій книзі цікаво спостерігати, дивуватися і сміятися над їх кумедними звичками і кривляннями.

 

 

 

Ще один віммельбух, повз якого ми не можемо пройти. Рік у лісі - приголомшливо красива книга про мешканців лісу. Книга великого формату, кожна сторінка якої заповнена мальованими історіями лісових жителів. За їх побутом цікаво спостерігати тим більше, що в цій книзі змінюються сезони, погода і умови. За навесні приходить спекотне літо, мокра осінь і сніжна зима. Змінюються пейзажі, змінюються тварини, кожна деталь незмінно радує і дивує юного читача.

 

 

 

Від віммельбухів недалеко по чудовому графічному наповненню пішла і книга Анімаліум. Але, крім чудових і стильних ілюстрацій на її сторінках присутні ще і шикарні факти зі спостережень за живою природою. Ця книга - своєрідний музей живої природи, за яким можна неспішно побродити, подивитися і дізнатися багато нового, цікавого і надихаючого!

 

 

 

Наступна книга Моя перша Мальована енциклопедія. Тварини - скоріше для дітей молодшого віку. Милі і кумедні малюнки заповнюють її сторінки, а нескладні, але цікаві замітки бавлять і радують малюків. Може бути саме з цієї книги починається любов до всього живого - від домашніх до диких тварин, птахів, комах. Діти можуть зрозуміти, як спілкуються тварини, як вони виховують своїх дитинчат і чим займаються у вільний час.

 

 

 

Наразі плавно переходимо до "художній літературі". Ракета на чотірьох лапах Джеремі Стронга - смішна і запаморочлива книга про нестримну таксу. Це перша книга з серії, яку ми рекомендуємо купити дитині в магазині Кіндербук. Пригоди Ракети не залишать байдужими нікого. Закручений і непередбачуваний сюжет цієї історії не дозволить відірватися від читання до останньої сторінки.

 

 

 

Ще одна книга для малят. Великі собаки боятися маленьких дівчаток. Це нескінченно зворушлива історія маленької дівчинки і її подруги - великий собаки. Шикарні малюнки доповнюють теплу і добру нову казку, написану в окопах під час бойових дій. Автор відкрив своє серце дітям і діти відповідають йому тим-самим.

 

 

 

Знову собаки. Куди від них дінешся? На цей раз їх більше ста, а точніше 101 далматинець.Історія величезної собачої родини привертає і радує вже не перше покоління дітей, але залишається незмінно популярною та актуальною. У цій книзі добро незмінно перемагає зло, але робить це так забавно і захоплююче, що книгу абсолютно точно чекає ще не одне перевидання. Якщо ви ще не знайомі з цією плямистої історією - саме час заглянути під обкладинку!

 

 

 

Закінчити огляд хотілося б не однієї, а цілої серією книг Міні-енциклопедіїприрода.У цій серії зібрані книги про п'ятдесяти найвідоміших видах тварин - собак, кішок, коней. Павуки, птиці, хижаки і навіть акули також детально розглядаються на її сторінках. Що там говорити - знайшлося навіть місце для рослин, квітів і метеликів. Кожному виду присвячена окрема не дуже велика і недорога, але пізнавальна і цікава книга. Є з чого вибрати на будь-який смак!

 

 

 

У кожного свої смаки і дитячих книг про тварин ще безліч. Дитячий магазин Кіндербук рекомендує вам тільки найцікавіше і популярне (на наш скромний погляд, звичайно), але найголовніше - радить не зупинятися і читати-читати-читати! А ми будемо з вами поруч і допоможемо-підкажемо-порекомендуємо тільки найкращі дитячі книги!

З любов'ю, ваш Кіндербук!

Коментувати