Кращі українські казки

Автор Al 07.08.2017 0 Коментарі

Ви шукаєте найкращі казки українською мовою, кращі українські народні казки або нові казки українських авторів? Ми допоможемо вам у виборі та купівлі!

Магазин КіндерБук спеціалізується на продажу дитячої літератури, казок, книг для самих маленьких і книг українською мовою. Ми намагалися відібрати тільки найкращі книги і продаємо їх за мінімальною ціною. І казки у нас теж найкращі і про кращих з кращих книгах українською мовою ми вам постараємося розповісти.

 

 

Отже, для любителів і цінителів українських казок видавництво А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА випустила мегаподборку казок в трьох томах. Том першийдругий і третій томи охоплюють напевно будь-які із знайомих вам казок в прекрасному якісному виданні і оформленні. А комплект з трьох томів ми пропонуємо вам за зниженою ціною. Для цього видавництва характерний власний неповторний стиль і чіткі параметри якості. Тому ми можемо сміливо рекомендувати ці книги як для повсякденного читання, так і в колекцію і в подарунок.

 

Видавництво Пегас випустило велику збірку старих добрих казок Українські народні казки. Там ви знайдете традиційні українські казки в сучасному і яскравому оформленні. Рекомендуємо це яскраве барвисте видання з великим шрифтом для найменших любителів українського епосу.

 

Найкращі казки у малюнках видавництва Перо також адресована найменшим читачам. У ній переважають ілюстрації - часто на всю сторінку або на більшу її частину. Збірка казок тут класична, причому в основному визнаних зарубіжних казкарів: Шарля Перро, Ганса Андерсена, братів Грімм і ін. Казки більш ніж відомі - Колобок, Ріпка, Теремок, Кіт у чоботях, Червона Шапочка, Дюймовочка - давно знайомі з дитинства.

 

 

Казки Кіплінга це свіже видання кращих казок чудового Редьярда Кіплінга. Прекрасно ілюстроване визнаним художником Робертом Інгпеном. Сама по собі ця книга є предметом колекціонування і подарунком для естетів. Ну а казки - казки Кіплінга - особливий вид фантастичних пригод і переживань. Рекомендуємо цю книгу для дітей старшого віку. Принаймні її можна перечитувати безкінечно і в будь-якому віці.


Велика книга кролячих історій це, мабуть вже нові казки від видавництва Махаон - французька письменниця Женев'єва Юрье створила свій світ, що полюбився багатьом юним читачам. Сімейка непосидючих і невгамовних кроликів в її книгах потрапляє в самі карколомні пригоди. Кролячі історії - хіт продажів і просто чудова книга. Нова класика казок українською мовою.


Велика книга казок "Найкращі казки" це збірка творів класиків казкового жанру. Перро, Андерсен, Крімм, Гауф, Гофман - прекрасні автори прекрасних класичних казок в цьому збірнику отримали чудовий переклад на українську мову і барвисте оформлення від видавництва Пегас.

 

 

Найкращі народні казки тепер уже від видавництва Махаон - увлекательнийі чарівний світ народної казки! Це шикарно ілюстроване видання з кращими українськими народними казочками, простими для дитячого сприйняття, але мудрими і повчальними може стати прекрасним подарунком маленьким читачам. До збірки увійшли п'ятнадцять найвідоміших українських казок. Це видання саме проситься в домашню бібліотеку дошкільнят і молодших школярів, які з радістю будуть борознити світи найкращих наших казок


Велика ілюстрована книга казок знову від А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА - як уже зрозуміло з назви - книга для любителів найкращого оформлення. Ілюстратори - провідні і визнані художники України. Збірка казок вас приємно здивує - з одного боку все казки нові, а з іншого - вони такі домашні і милі, що здаються давно знайомими і улюбленими. Прекрасна нова книга прекрасних зворушливих казок.


І завершити наш огляд хотілося б книгою Наші рідненькі чорно-білі казки від Українського видавництва Час Майстрів. Це унікальне видання, автори якого не побоялися експериментів і запропонували своє бачення казкової ілюстрації. Великий формат, зі сторінок якого вас зачаровує деталізована чорно-біла графіка заслуженої художниці Ірини Потапенко. Дитина знайомиться зі світом казки і деталями сучасного образотворчого мистецтва, а в кінці книги вас чекає сюрприз, за ​​допомогою якого чорно-білий світ раптом може стати кольоровим і барвистим.


Читайте казки, любите книги, мрійте і ще раз читайте! З ніжністю і любов'ю - ваш Кіндербук!

Коментувати