Найкращі книги для дівчаток

Автор Al 09.06.2017 0 Коментарі Виховання,Вибір,Новинки,Розвиток,

Вибрати й купити книжку для дівчинки - завдання важке і, часом, навіть мало здійсненне. Ні, ми зараз не про примхи і змінах настрою - для такого відповідального кроку потрібно бути трохи психологом, трохи екстрасенсом, трохи чарівником і багато - люблячим батьком. Або почитати кнігообзор актуальних книг для дівчаток від магазину Кіндербук.
 
Отже, почнемо з книг про фей і принцес. Їх у нас безліч.
На нашому сайті навіть є спеціальний розділ - Про фей і принцес. У ньому будь-яка маленька леді підбере собі книгу за своїм смаком. Нам особисто подобаються книга “Снігові феї” - дуже красива і легка, але зимова книга. Але оригінальна! Книга “Неймовірні історії про фей і принцес” - це готова добірка казок і історій про фей і принцес. Там є і Принцеса Несміяна і Принцеса Жаба і Шахерезада і Елізабет, а також безліч фей, хресних і казкових королівств. Та й інші книги цього розділу гарні кожна по своєму. Є з чого вибрати!
 
Ліза та її сни”  - добра казкова історія, ілюстратором якої стала Євгенія Гапчинська. В общем-то можна вже на цьому зупинитися, але ми додамо, що книга мега популярна, переведена на безліч мов і завоювала безліч премій і нагород. Дівчаткам сподобається 100%. чудовий подарунок
 
Роня, дочка розбійника” та “Марійчині пригоди” - книги різні, але об'єднує їх одне - пристрасть до пригод. Історії захоплюють, та й ілюстровані книги добре. Цікаве чтиво. Рекомендуємо. До речі, ці книги йдуть серіями, так що завжди можна купити продовження цих дитячих книг для дівчаток.
 
Кораліна”  - ви не чули про неї? Потрібно терміново надолужувати. Книга не для маленьких дівчаток, але дівчаткам постарше неодмінно припаде до смаку. Історія захоплююча і майже містична. За нею знімають мультфільми і щедро роздають престижні премії. Якщо премія Х'юго, Хьюго, преміz Брема Стокера, премія Локус і безліч інших для вас не пустий звук - купуйте терміново! Дівчата читають "Кароліну" захлинаючись і перечитують не менш десятка разів!
 
Книжка для дівчаток”  - так і називається щоб ніхто нічого не переплутав. Це скарб для юних господинь, чарівниці і рукодільниць. Товстенний книга інструкцій з виготовлення найрізноманітніших чудесних речей для дому, саду, себе і рідних і просто для креативного настрою.
 
Боні, маленька поні”  - мила і яскрава книга для самих маленьких. Є продовження. А для любителів коней і поні постарше - є книга "Моє велике книга про конях і поні" - це вже більше, ніж книга, більше ніж енциклопедія, це шматочок щастя для фанатів коней.
 
Леля з будиночка на дереві” - для дівчаток постарше. Захоплююча чтиво і хіт продажів. Можна сміливо купувати і дарувати знайомим дівчаткам.
 
Полліанна”  - сумна але добра і світла історія. Справжня класика. Якщо не читали - вибирайте сміливо.
 
Дівчинка на 100%” - назва говорить за себе . Довідник по всьому дівчачим питань. З хорошими, докладними і веселими відповідями.
 
Дві класичних книги, без яких, напевно, не обійшлося жодне перетворення дівчинки в жінку. А іноді - і навпаки. "Маленький принц" і "Ромео і Джульєтта" - книги для дівчаток на всі часи. Якщо коли-небудь прекрасний принц запитає - читала ти "Ромео і Джульєта" або "Маленького принца" - скажіть спасибі цій статті і магазину Кіндербук, за те, що підказали!
 
Тепер важка артилерія. “Книжка заборон і таємниць”, “Старшокласниця. Першокурсниця”, серія про “Суперкрутих” і “7 звичок високоефективних підлітків” повинні стати настільними книгами для дівчаток в важкий перехідний період. Вони допоможуть і підтримають, розкажуть як себе вести і дадуть пораду в будь-який важкій життєвій ситуації.
 
Не можна осягнути неосяжне, як неможливо перерахувати і всі книги, які подобаються дівчаткам. Сподіваємося, ми хоч трохи допомогли і направили вас у виборі дитячих книг для цієї чудової аудиторії.
 
Звертайтеся, магазин дитячих книг Кіндербук радий допомогти вам вибрати і купити чудову книгу за найнижчою ціною

Коментувати