Кращі дитячі книги про космос

Автор Al 05.06.2017 0 Коментарі Покупки,Вибір,Розвиток,

Ваша дитина мріє зірками і далекими галактиками? Зачитується космічної фантастикою і задивився до дірок всі фільми про космонавтів? Любить планетарій більше аквапарку, і просить у Діда Мороза телескоп, але не велосипед?
 
Кіндербук підкаже, які книги можуть сподобатися юному любителю космосу і що буде корисно прочитати початківцю космонавту.

 

Для найменших

 
Чаруюча історія про мишеня Армстронга. "Армстронґ. Неймовірні пригоди Мішеняті, Пожалуйста літало на Місяць ". Видавництво "Видавництво Старого Лева". Цю книгу приємно тримати в руках, не соромно піднести в подарунок і дуже захоплює перегортати. Раніше ви могли вже зустрічати або навіть читати приголомшливу книгу "Ліндберґ. Історія неймовірних пригод Мішеняті-літуна ". Ця історія схожа, але йде далі і ще вище. Мишеня, який хотів літати тепер збирається підкорити космос - долетіти до місяця, щоб довести своїм друзям власну правоту.
Книга шикарно оформлена - від обкладинки до останньої сторінки. Ілюстрації, схеми, скетчі та стилізовані історичні документи - все виконано на серйозному професійному рівні. Без "загравань" з дитиною, спрощень і мультяшности. Її захочеться почитати, пороздивлятися, перечитувати і отримати на свою полицю кожному маленькому любителю космосу.

 

Для середнього дитячого віку

Старшим дітям Кіндербук настійно рекомендує купити і прочитати цикл книг про "Джорджа" знаменитого астрофізика Стівена Хокінга і його дочки Люсі. Найвідоміший популяризатор науки нашого часу, людина, про життя якого пишуть книги і знімають фільми подарував нам приголомшливу історію про пригоди хлопчика Джорджа і його друзів у Всесвіті. Над книгою також працював Крістоф Гальфар, колишній аспірант, а нині письменник, відомий своїми науковими роботами і книгами в стилі научпоп для дітей з домішкою фантастики. Отже, в цій прекрасній серії дитина в доступній, але серйозної формі дізнається про фантастично цікаві речі - чорні діри, паралельних всесвітів, квазари, астероїдах, галактиках і інших вимірах. Автори представляють сучасний погляд на космологію і всіма силами намагаються відкрити двері у Всесвіт всім маленьким читачам. І потрібно сказати, це у них добре виходить!


 

Для дітей старшого віку і підлітків

 
У магазині Кіндербук для допитливих хлопців і дівчат середнього і старшого шкільного віку, готових до відкриття нових горизонтів є величезний вибір енциклопедій і атласів про Космос і Всесвіту. Серед них хотілося б відзначити "Енциклопедія космосу" видавництва "Промінь" - серйозна і докладна книга, яка проливає світло на багато аспектів світобудови.

"Таємниці Всесвіту" від видавництва "Махаон" також, впевнені, зацікавлять юних читачів і майбутніх астронавтів. У ній по поличках розкладені історія астрономії, гіпотези про зародження всесвіту, відомості про сонячну систему, галактиках і місце людини в космосі.

Шикарна книга "Всесвіт. Ілюстрований атлас" стоїть десь між науковими працями і дитячими книгами. 128 глянцевих сторінок познайомлять вас з космічними картами, справжніми знімками з космосу, захоплять приголомшливими малюнками, діаграмами і графіками. Це справжній довідник і настільний посібник для любителя космосу будь-якого віку.
 
Магазин дитячих книг Кіндербук завжди порадить і запропонує вам найкращі книги для ваших дітей. Вибирайте, звертайтеся, замовляйте. Ваш чекає цілий всесвіт увлекательнейшего читання!

 

Коментувати