Як вибрати цікаву дитячу книгу

Автор Al 30.05.2017 0 Коментарі Покупки,Виховання,Вибір,

5 секретів, які допоможуть з вибором.
 
Питання вибору дитячої книги завжди стоїть досить гостро. Безліч книг уже прочитано і хочеться чогось новенького. Або навпаки - дитину читати не тягне зовсім і вам хочеться зацікавити його читанням. Як же не помилитися з вибором і запропонувати своєму чаду саме те, що його зацікавить і підштовхне до читання?
 
Магазин дитячої книги Кіндербук допоможе вам вибрати класну книгу саме для вашої дитини. Постараємося розписати покроково і всього в п'яти секретах, як правильно вибрати гарну дитячу книгу.
 
Секрет перший - використання відгуків.
У разі, якщо ваша дитина взагалі не цікавиться читанням або схильна захоплюватися лише певними книгами і то ненадовго - цей спосіб вибору книги для вас.
Що потрібно - "перешерстити" спеціалізовані сайти з книжковими оглядами і відгуками. Тільки спочатку здається, що це рутинне і тривале заняття.
Насправді поважаючі себе сайти оглядів мають чіткий поділ за віком, статтю дитини, по темам, якими віна цікавиться і мають добре структуровану систему рейтингів. На сайті кіндербук ми теж заохочуємо відгуки і намагаємося догодити покупцям.
Вибирайте книгу, яку хвалять більшість користувачів і ви не помилитесь. Вашій дитині вона теж сподобається! А якщо ні - сміливо пишіть гнівний відгук. Можливо допоможете комусь минути ці-ж граблі.
 
Секрет другий - важливість тематики книги.
Якщо ваша дитина захоплюється хоч чимось (а зворотна ситуація надзвичайно рідкісна) - у вас є прекрасна підказка для вибору книги саме їй.
Напевно на будь-яку тему зараз є книга - від листівки до всеосяжної енциклопедії.
Дитя в захваті від тварин - вибирайте дитячу книгу саме про них - це може бути казка, в якій тварини потрапляють в пригоди і колотнечі або серйозний атлас, з якого почнеться шлях майбутнього орнітолога або натураліста.
Дитина любить піратів - ця тема відкрита і в дитячих піратських серіях і в тих-таки атласах і енциклопедіях, детально розбирають піратську історію і побут.
Який би теми ми не торкнулися - вона допоможе нам підібрати книгу.
А якщо ви потрапили в глухий кут - магазин кіндербук вам допоможе і підкаже.
 
Третій секрет - вибір видавця.
Різні видавництва співпрацюють з різними авторами, редакторами та ілюстраторами. Що там казати, навіть якість перекладу відіграє велику роль - про це ви можливо чули в зв'язку з останніми виданнями Гаррі Поттера українською мовою і російською - було чимало списів зламано саме про роботу перекладачів.
Якщо у вас є книги, які вам беззастережно подобаються - зверніть увагу на видавництво. Можливо, смак саме цього видавця збігається з вашим і з перевагами вашої дитини.
З українських видавництв, які мають свій неповторний стиль, магазин Кіндербук може порадити видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", "Видавництво Старого Лева", "Видавництво Час Майстрів". Видавництва "Віват", "Махаон-Україна", "Пелікан", "Перо" і безліч інших, книги яких розміщені у нас роблять неймовірно красиві і цікаві книги. Варто лише придивитися.
 
Четвертий секрет - читати не обов'язково
До дітей, яким не подобається читати з якихось причин - набридло, не цікаво, не чіпляє і ін. є свій підхід. Таку дитину можуть зацікавити комікси, візуальні новели, віммельбухі або розмальовки.
При мінімумі чтива такі книги можуть забезпечити максимум вражень.
Якщо ваша дитина "візуал" - любить все красиве і тягнеться до яскравих вражень - такий вибір буде більш ніж виправданим. Роботи сучасних ілюстраторів "чіпляють" відразу і всерйоз. Комікси - варіант безпрограшний. Віммельбухі - свіжа тенденція і просто насолода для очей. Сучасні розмальовки-антистрес захоплять і малюка і пенсіонера.
 
Секрет п'ятий - інтерес в самому собі.
Темперамент дитини визначає його інтереси. Якщо важко зрозуміти, чим дитина захоплюється - зверніть увагу на його поведінку і соціальні ролі у відносинах з оточуючими. Може він живе уявою - фентезі і фантастика для нього буде найкращим вибором. Досконально вивчає оточуючих і розбирає випадковості по поличках - для нього написано безліч детективів і гостросюжетних драм. Дитина "консерватор" по суті і дистанціюється від новин і новинок - у нього може з'явитися відрада у вигляді класичних творів визнаних авторів. А може ваша дитина сама схильна виражати себе в літературному ключі? Для нього є книги-щоденники, які спонукають до дії. Нехай напише свою історію сам!
 
Як бачите, вибір цікавої книги - не такий вже важкий хрест. При правильному підході ви завжди зможете знайти улюблену і ту саму книгу для своєї дитини.
А якщо є сумніви - магазин Кіндербук завжди підкаже!

Коментувати