Подарункові видання

Автор Al 09.05.2017 0 Коментарі Покупки,Вибір,

Подарункове видання книг - чудова можливість проявити увагу і подарувати дитині те, чого вона хоче, а іноді навіть і не очікує отримати в подарунок!

 

Напевно, у кожної дитини є улюблені казки, літературні герої або хобі. Хлопцям подобаються книги про піратів, динозаврів, книги про техніку або тварин. Дівчаток захоплюють романтичні історії, книги про фей або подорожі. І тим і іншим сподобаються всеосяжні і пізнавальні енциклопедії для дітей - як загальної тематики, так і спеціалізовані на якомусь одному предметі.

 

Що подарувати дитині до одного року? До трьох років? Шукайте подарунок малюкові до п'яти років? У нас в магазині Кіндербук є книги для таких вікових груп! Розвиваючі книги для дітей - чудовий подарунок. Безпрограшний варіант - казки та збірники казок! Зараз видавництва радують нас новими барвистими виданнями класичних казок, випускають нові казки вітчизняних авторів і якісні переклади зарубіжних казок.

 

Прекрасним подарунком для будь-якого віку можуть бути книги-панорами - в них величезна кількість ілюстрацій, які можна розглядати нескінченно, а в окремих примірниках навіть є зразки флори і фауни, які можна помацати і потискати.

 

Книги з об'ємними картинками також користуються заслуженою популярністю. Вони прекрасно впливають на фантазію дитини і займуть ваше чадо надовго.

 

Всілякі атласи - подарунок на всі часи. Для допитливого маленького читача магазин Кіндербук пропонує атласи людини з яких дитина може дізнатися про будову людського організму, хворобах людини і пристрою внутрішніх органів. Такі розвиваючі книги існують для будь-якого віку. Також можна купити книги-атласи про хижаків, про рослини, про комах і навіть про драконів!

 

Для дітей старшого віку наш магазин Кіндербук постарався підібрати цікаві книги як для розваги, так і для розвитку і самовдосконалення. Енциклопедії для дітей розкажуть вашій дитині про що завгодно: про транспорт, планеті і космосі, людині, механізмах, історії та географії. У нас є енциклопедії про піратів і лицарів. Для захоплюючихся дітей є енциклопедії про воїнів і вікінгів.

 

Можемо порадити вам підібрати в магазині Кіндербук дитячі детективи і фентезі для дітей. У нас є прекрасні добірки по авторам і по серіях. А купити комплект книг завжди можна дешевше ніж купувати книги по одній.

 

Подарункове видання популярних книг і оригінальні подарункові видання стануть прекрасним подарунком дитині будь-якого віку. Потрібно лише скласти воєдино його захоплення та інтереси, його хобі і улюблених героїв. І ви зрозумієте, що книгу в подарунок можна підібрати КОЖНІЙ дитині. А ми вам в цьому допоможемо. Адже в інтернет магазині дитячих книг Кіндербук ми постаралися зібрати найцікавіші видання для дітей будь-якого віку. А щоб вам було легше вибрати - об'єднали їх по рубриках, по авторам, за серіями і навіть зробили подарункові набори з істотними знижками.

 

Якщо навіть ви не змогли знайти нічого підходящого - не соромтеся, дзвоніть нам - ми підкажемо і допоможемо вам вибрати подарунок вашій дитині або навіть подарунки для цілого класу або групи дитячого садка. У нас є пропозиції щодо купівлі книг оптом, продаж дитячих книг в наборах і в серіях. А також гнучка політика доставки і оплати.

 

Звертайтеся в магазин дитячої книги Кіндербук і ми завжди допоможемо вам!

 

А під цією статтею ви знайдете список найбільш яскравих і популярних подарункових видань всілякої тематики!

Коментувати