Про безкоштовну доставку

Автор Al 28.03.2017 0 Коментарі

На жаль, приказка про безкоштовний сир завжди виявляється вірна. Ми не хочемо перекладати вартість доставки на ціну наших книг, тому чесно і відверто розкриваємо всі карти.

Наша вартість доставки - мінімальна. Ми самі займаємося упаковкою книг, самі доставляємо до відділення перевізника, тому ви оплачуєте тільки безпосередньо доставку на Вашу електронну адресу.

Рекомендуємо безготівковий платіж - предплату на карту: в такому випадку вам не доведеться платити перевізнику за зворотну доставку грошей.

Ми завжди готові піти вам назустріч і обговорюємо будь-які інші варіанти і форми доставки, вигідні для вас і зручні для нас (і навпаки).

В окремих випадках можлива і доставка кур'єром по Києву - або по нашому постійному маршруту (автомобілем або на станцію метро), або в разі великого замовлення, або по мірі формування партії товару на розвіз по столиці.

 

 


Отже, про доставку детальніше:

По всій території України за допомогою служби «Нова Пошта». Вартість доставки - від 35 грн. (За тарифами служби доставки).

При замовленні на суму від 200 грн. можлива доставка за допомогою служби «Укрпошта». Вартість доставки - від 25 грн. (За тарифами служби доставки).

Доставка до станції метро в Києві. Вартість доставки - 40 грн. Оплата можлива на місці. Доставка відбувається 2 рази на тиждень з 12:00 до 14:00.

При замовленні книг на суму більше 600 грн. - доставка безкоштовна.

У Києві можна забрати попередньо оплачене замовлення в точці видачі - на станції метро Харківська на проспекті Бажана 36

 


Доставка в місто Українка (Київська область) - безкоштовна без обмежень!

Коментувати