Гаррі Поттер і в'язень Азкабану. Ілюстроване видання

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану. Ілюстроване видання
Гаррі Поттер і в’язень Азкабану Подарункове видання – третє Велике Ілюстроване Видання з ілюстраціями Джима Кея. Нагадаємо, що у 2015 році британський художник Джим Кей, спільно з видавництвом Bloomsberry Publishing, випустили першу частину з серії про Гаррі Поттера. Ця серія особлива своїми ілюстраціями, які вдихнули нове життя в історію про “хлопчика, який вижив”. Особливість ілюстрацій Джима Кея у деталізації, авторському стилі та новому баченні головних героїв.

Третя книга більш доросла, бо обриси добра і зла набувають размивчатую форму. Тут ми дізнаємося, що бувають хороші перевертні, погані звички у хороших полувеліканов, гарний Снегг, погані нешкідливі домашні щури, недобрі дементори на роботі у хороших чарівників. Граней багато і вони міняться. У дорослих вже читачів з’являється можливість розставляти пріоритети самим. Це цінно.

Омріяне поттероманами ілюстроване видання третьої книжки класичної серії Дж.К. Ролінґ сповнене феєрверками чарівних дивовиж, вичаклуваних за допомогою фарб, олівців і пікселів кавалером медалі Кейт Ґрінвей Джимом Кеєм.

«Темний Лорд лежить самотній і покинутий прихильниками. Його слуга дванадцять років скнів у в’язниці. Сьогодні близько півночі він визволиться, щоб возз’єднатися зі своїм Паном»

Ускочивши у величезну магічну халепу, Гаррі Поттер покидає Дурслів на Лицарському авто­бусі, очікуючи серйозних неприємностей. Але Міністерство магії полює на більшу рибу — з фор­теці Азкабан утік небезпечний в’язень — Сіріус Блек, ревний прихильник Лорда Волдеморта. Кажуть, що він хоче напасти на Гаррі, тож Міністерство магії висилає для охорони школи азкабанських дементорів, що здатні своїм смертельним Цілунком висмоктати душу.

Протягом третього року навчання у Гоґвортсі Гаррі переслідують зловісні чутки і знаки, які провіщають смерть. Він дізнається багато нового про своє минуле і зустрічається віч-на-віч з одним із найвідданіших слуг Темного Лорда...

Характеристики
Жанр
Мова Українська
Рік видання
Автор Джоан Ролінг
Вікова група
Країна виробника Украина
Кількість сторінок 336
Розмір
Штрих-код 9786175851319
Код ISBN
Обкладинка Тверда
Серія

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Доставка

Безкоштовна доставка замовлення від 550 грн.

  • 525.00грн.

Теги: Гаррі Поттер і в'язень Азкабану. Ілюстроване видання А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА детские книги, лучшие детские книги, дитячі книги українською мовою, найкраща дитяча література, навчальні книги, кращі дитячі книги, книги в подарунок, книги в подарок