Ілюстрований атлас світу . Енциклопедія

Ілюстрований атлас світу . Енциклопедія
А бажаєте, шановні читачі, відправитись в навколосвітню подорож по країнах і континентах? У справжнісіньке! Де зможете перебороти розпечені піски Аравійської і Лівійської пустель, зійти на засніжені вершини Евересту і Макалу, досліджувати ендеміки Австралії та Соломонових островів?


«Ілюстрований атлас світу» Видавничого дому «Пегас» з унікальними ілюстраціями і змістовними, захоплюючими текстами Елеонори Барзотті, перетворить цю мрію в реальність. І неважливо, що це буде поки-що тільки в уяві.


Але ж з цього і починаються запаморочливі подорожі і великі відкриття - з заповітної мрії і з уяви.


До речі, друзі, ось ми згадали ендеміки Зеленого континенту. А що означають ці слова - ендеміки флори і фауни? І що спільного, крім пісків, звичайно, у Лівійській і Аравійської пустель? А що ріднить між собою Еверест і Макалу? Або ту ж Австралію з Соломоновими островами?


Все це, і ще багато цікавих фактів з географії, зоології, ботаніки, історії та археології ви дізнаєтеся з нашого ілюстрованого атласу світу. Наприклад, хто такі інуїти, пігмеї, саами, маорі, в якому морі немає водоростей і риб, або - як виглядає Танцюючий будинок?


Погодьтеся, це і дорослому буде цікаво. Причому, не тільки дізнатися про все це, але і побачити на власні очі, як це виглядає, і де знаходиться на нашій планеті.


Унікальність і відмінна риса атласу світу від аналогічних видань на ринку в тому, що це не тільки докладний путівник по географії, природи, історії та культури країн світу.


Кожна його сторінка - це ще й дуже серйозна, глибока енциклопедія по всіх цих розділах. У ньому дивним чином поєднується інформативність, ємність, простота викладу з науковою глибиною. Тому наш атлас не тільки цікаве, пізнавальне посібник для допитливих чомучок, але і мудрий помічник для написання рефератів, домашніх завдань, статей і доповідей по географії і природознавчих дисциплін шкільної програми.
Характеристики
Мова Українська
Кількість сторінок 96

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Доставка

Безкоштовна доставка замовлення від 600 грн.

  • Виробник: Пегас
  • Модель: 9789669138095
  • Наявність: Є в наявності
  • 175.00грн.