Місяцельйон. Трилогія "Техносерце". Книга 2

Місяцельйон. Трилогія "Техносерце". Книга 2
Захоплива пригодницька історія про катастрофу та сміливість! Від секретів минулого важко втекти.
Із появою видатного злочинця Джека Бубнового Валета над літом Лілі й Роберта скупчуються хмари. Джек шукає таємничий Місяцельйон, але хоче не лише його. Робертові раптово загрожують похмурі секрети з його минулого. Джек грає в жорстоку гру, частиною якої є Роберт. Лілі й Молкін, механічний лис, мають бути на крок попереду, доки Джек не розіграє своєї останньої, смертоносної карти...
"Місяцельйон" — друга частина серії Пітера Банзла "Пригоди із техносерцем" про захоплюючі пригоди двох дітей — Лілі і Роберта, а також їхнього друга механічного лиса Молкіна. Вони живуть в Англії за часів правління королеви Вікторії, в час, коли рушієм розвитку технологій є паровий двигун. У цьому світі є механічні люди і тваринки, до яких багато хто ставиться погано, але лише не наші головні герої.
Вони ж бо розуміють, що абсолютно неважливо, яке серце — живе чи механічне, — б'ється у твоїх грудях, головне, аби в ньому було місце для любові і дружби. Якщо у першій книзі ми читали історію, яка стосувалася, в основному, Лілі та її життя, то у цій книзі наша увага зосередиться на Роберті — на пошуках його давно зниклої матері. А ще, з в'язниці втікає один із відомих злочинців тих часів, якому вдалося пограбувати саму королеву! Але справу свою він так і не довершив тоді. А зараз у нього з'явиться такий шанс і він без докорів сумління втягне у це дітей.

Характеристики Місяцельйон. Трилогія "Техносерце". Книга 2 - Пітер Банзл (9789669484123)
Книги для дошкольников
Язык Украинский
Автор Пітер Банзл
Издательство Видавнича група КМ-Букс
Серия издательства Техносерце
Жанр Приключения
Иллюстрации Черно-белые
Бумага Типографская

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Доставка

Безкоштовна доставка замовлення від 600 грн.

  • 158.00грн.