Інформація про нас інтернет магазин KinderBook

Кіндербук – інтернет-магазин книжок для дітей.

У нас Ви можете придбати дитячу художню літературу, енциклопедії для дітей, розвиваючі книги і книги із завданнями для підготовки до школи.

Так само у нас є розділ книг для батьків, в якому Ви зможете підібрати книги з виховання дітей, книги з догляду за немовлятами і книги про те, як виростити дитину здоровою.

У разі, якщо Ви не упевнені, яку саме книгу вибрати, ми проконсультуємо і допоможемо в підібрати книгу, яка сподобається дитині. Для цього Вам треба просто зв'язатися з нами по телефону або написати листа.

У випадку, якщо Ви не знайшли потрібної книги, зв'яжіться з нами, і ми доставимо її на замовлення.

Наші контакти:

  • Для абонентів life:) : +38-063-721-44-01
  • Для абонентів Київстар : +38-096-371-59-95
  • Для абонентів МТС: +38-066-431-75-14

Графік роботи і доставка Ми приймаємо замовлення щоденно з 8-00 до 20-00. Доставка здійсьнюється у будь-який куточок України.

Повернення товару (книги) і гарантії Кожен наш клієнт має право повернути  товар неналежної якості і зажадати його обміну або повернення сплаченої за товар суми грошей. Ви можете обміняти або повернути товар неналежної якості не пізніше 14 днів з моменту доставки.

Товаром неналежної якості, або бракованим товаром  вважається товар, в якому є присутнім поліграфічний брак, що призводить до втрати або спотворення інформації.

Для книг це: зам'яті друкарським верстатом сторінки, пропуски сторінок, відсутність друкарського тексту на сторінці, наявність сторінок, вклеєних не по порядку або перевернутих "вверх ногами" (у разі, якщо це не є особливістю конкретного видання).

Поверненню і обміну не підлягає товар, який втратив товарний вигляд після передачі товару покупцеві.